Mūsų privalumai:
www.poilsiavietes.info yra labai patogus išsamios poilsio tematikos informacijos tinklapis. Pas mus tiek paslaugų ieškantys gali labai lengvai rasti reikalingą informaciją tiek paslaugų tiekėjai lengvai ir paprastai paskelbti išsamią informaciją apie teikiamas paslaugas.
Nemokamos informacijos talpinimas:
Paspauskite „SKELBTIS“, pasirinkite apskritį, kurioje teikiate paslaugas, paspauskite ant pasirinktos apskrities, toliau reikia pasirinkti kategoriją, kuri atitinka Jūsų teikiamas paslaugas ir paspausti ant nuorodos. Dabar reikia pasirinkti Jums tinkamiausią subkategoriją ir paspausti ant jos. Atsivėrusius tuščius laukelius užpildykite (pavadinimas, adresas, telefonas ir tt.), įveskite apsaugos kodą, įkelkite nuotraukas, pažymėkite varnele kvadratėlį, kuris reiškia jūsų sutikimą su naudojimosi sąlygomis ir spaudžiate SKELBTIS DABARŠi paslauga yra apmokestinta ir kainuoja 15 eur. Tai aktyvacijos vienkartinis mokestis:simboliška parama kurią mes išleidžiame kiekvieno besiskelbiančio mokamai reklamai kataloguose ir googleje.

Papildomos mokamos paslaugos: 

Galite reklamuotis daug efektyviau – išmaniosios reklamos sistemos dėka, už reklamą mokėkite tik tiek kiek pageidaujate. Jūsų apmokėtą ir iškeltą į viršų, bei paryškintą skelbimą su logotipu ar paveikslėliu šalia skelbimo  tikrai pastebės žymiai daugiau potencialių klientų, sulauksite daugiau užsakymų ir visa tai už ypatingai mažą kainą tik nuo 0,13ct už vieną dieną. 

Tam tikslui sukurti trys mokėjimo paketai:

  • Bronzinis;
  • Sidabrinis;
  • Auksinis.
Bronzinis:  pasirinkus bronzinį mokėjimo planą Jūsų skelbimas bus iškeltas virš nemokamų skelbimų ir paryškintas, o visa tai Jums kainuos tik 0,13 ct už vieną dieną.Sidabrinis: pasirinkus sidabrinį mokėjimo paketą Jūsų skelbimas bus iškeltas virš nemokamų skelbimų ir bronziniu paketu apmokėtų skelbimų. Visa tai jums kainuos tik 0,18 ct už vieną dieną.

Auksinis: pasirinkus auksinį  mokėjimo paketą Jūsų skelbimas bus iškeltas virš visų skelbimų: nemokamų, bronziniu ar sidabriniu paketu apmokėtų skelbimų. Visa tai kainuos Jums tik 0,23 ct už vieną dieną.

Apmokėjimas:
Jūs galite rinktis už kokį laikotarpį norite apmokėti, Jums bus pateikti  keturi variantai pagal dienų skaičių: (90d.,180d., 270d., 365d.) pasirinkite Jums tinkamiausią ir spauskite „SKELBTI DABAR“. Jums atsivers lentelė su Jūsų skelbimo galiojimo laiku ir pasirinkta pinigų suma. Tada spauskite „APMOKĖTI“Apmokėkite Jums patogiausiu būdu ir būtinai patikrinkite savo el. pašto dėžutę:Jums bus išsiųsta skelbimo aktyvacijos nuoroda. Patvirtinkite aktyvaciją ir Jūsų skelbimas automatiškai bus patalpintas jam priskirtoje pozicijoje.


VIP vieta Jūsų skelbimui:
Jūsų paslaugų aprašymas ir firmos logotipas visada bus matomas pagrindiniame svetainės puslapyje pačioje geriausioje vietoje, t.y. centre.Norėdami užsisakyti šią poziciją susisiekite su mumis. Mūsų kontaktinė informacija skyrelyje KONTAKTAI


Reklaminiai skydeliai:
Jūsų paslaugų aprašymas ir firmos logotipas bus visada matomas puslapio kairėje ar dešinėje pusėje ir rodomas tinklalapio lankytojams naršant bet kuriame mūsų tinklalapio puslapyje. Norėdami užsisakyti šią poziciją susisiekite su mumis.Reklamos skydelių formatai: swf, gif, jpg.

Galimi dydžiai: swf: 120*60;  jpg, gif: 120*60 ar 120*120

VIP vieta Jūsų reklamai:
Jūsų paslaugų aprašymas ir logotipas visada bus matomas pačioje geriausioje puslapio vietoje, t.y. centre ir rodomas tinklapio lankytojams naršant bet kuriame mūsų svetainės puslapyje.

Vienu metu šioje vietoje tarpusavyje gali keistis reklamos skydeliai.

Norėdami užsisakyti šią poziciją susisiekite su mumis.

Reklamos skydelio formatai: swf, gif, jpg

Galimas dydis: 468*60